Skåp 1700-/1800-tal

Skåp 1700-/1800-tal
Skåp 1700-/1800-tal
Skåp 1700-/1800-tal
Skåp 1700-/1800-tal
Skåp 1700-/1800-tal
Skåp 1700-/1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1700-/1800-tal, allmoge, originalbemålat med fri mahognyimitation, inrett med många hyllor, höjd 189, 88 x 39 cm

Slitage torrsprickor, saknade listdelar

371418

2016-03-26