Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1700-/1800-tal, allmoge, originalbemålat med fri mahognyimitation, inrett med många hyllor, höjd 189, 88 x 39 cm
Slitage torrsprickor, saknade listdelar
371418
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här