Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANSELM DAHL (1897-1964): Oidentifierad herrgårdsbyggnad i skymning, signerad A Dahl, olja på duk, spännram märkt Karlsson Rosenfors, ca 46x61 cm

Smärre färgbortfall

371429

2016-03-25