Christian Berg litografier

Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): (2) Aktstudier, signerade och daterade Christian Berg 1973, 19/99, litografi, bladmått ca 57x40 cm

371438

2016-03-25