Christian Berg färglitografi

Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): (2) "Prismakomposition 1928" respektive "Murar", signerad och daterad Christian Berg 1973, 19/99, färglitografi, bladmått ca 57x40 cm

371439

2016-03-25