Spegellampett, förgylld

Spegellampett, förgylld
Spegellampett, förgylld
Spegellampett, förgylld
Spegellampett, förgylld
Spegellampett, förgylld
Spegellampett, förgylld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, förgylld, gustaviansk stil, 1800-tal, med två ljusarmar, oval, höjd 60 cm, bredd 38 cm

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Bruksslitage

371465

2016-03-28