Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
CHRISTIAN BERG (1893-1976): (2) Aktstudier, signerade och daterade Christian Berg 1973 respektive 74, 19/99, litografi, bladmått ca 57x40 cm
Ea-bladet med dedikation
371480
2016-03-25