Christian Berg litogrfier

Christian Berg litogrfier
Christian Berg litogrfier
Christian Berg litogrfier
Christian Berg litogrfier

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): (2) Aktstudier, signerade och daterade Christian Berg 1973 respektive 74, 19/99, litografi, bladmått ca 57x40 cm

Ea-bladet med dedikation

371480

2016-03-25