Trädgårdsoffa

Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa
Trädgårdsoffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gavlar i gjutjärn, träribbor, längd ca 126 cm

En mutter saknas, ribbor med slitage/skador

371490

2016-03-25