Matskedar 7 st silver fiolskaft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, 7 st., silver, samtliga Karlskrona, fiolskaft, av Peter Ohlijn respektive J. H. Schvart 1798-1823, vikt ca 356 g

Stämplade initialer, slitage

371498

2016-04-10