Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, signerad och numrerad Baj 27/250, färglitografi, 61x86 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
371499
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här