Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Le Vieux Roi, litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, ca 65 x 50 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

371501

2016-03-31