Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Le Vieux Roi, litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, ca 65 x 50 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
371501
2016-03-31