Brasställ Louis XVI-stil

Brasställ Louis XVI-stil
Brasställ Louis XVI-stil
Brasställ Louis XVI-stil
Brasställ Louis XVI-stil
Brasställ Louis XVI-stil
Brasställ Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRASSTÄLL, Louis XVI-stil, brons, förgyllt, dekor av putti och rocailler, höjd ca 38, längd 100 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

371522

2016-03-29