Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRASSTÄLL, Louis XVI-stil, brons, förgyllt, dekor av putti och rocailler, höjd ca 38, längd 100 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
371522
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här