Dosa Kina

Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina
Dosa Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, vitmetall, Kina, emaljarbete i blått och vitt, i form av scarabé, locket med folierat spegelglas, höjd ca 3, 8x6 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Skador

371524

2016-03-29