Lyktor Kina

Lyktor Kina
Lyktor Kina
Lyktor Kina
Lyktor Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LYKTOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av påfåglar, vardera höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Nagg, sprickor

371525

2016-03-29