Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Ansikte, signerad, litografi, bladmått ca 61,5 x 88 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
371526
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här