Ansikte litografi

Ansikte litografi
Ansikte litografi
Ansikte litografi
Ansikte litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Ansikte, signerad, litografi, bladmått ca 61,5 x 88 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

371526

2016-03-29