Albert Johansson målning

Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, ca 50 x 56,5 cm

371530

2016-04-10