Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad metall och svärtat trä, skärmen i grönmålad plåt, höjd ca 52 cm
Skärmen senare bemålad, smärre ytskador
371531
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här