Bordslampa 1930/40-tal

Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad metall och svärtat trä, skärmen i grönmålad plåt, höjd ca 52 cm

Skärmen senare bemålad, smärre ytskador

371531

2016-03-26