Broschnål guld smaragd briljanter

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCHNÅL, 18 k guld och fattning i silver, stämplad 1943, rektangulär fasettslipad smaragd och 7 antikslipade briljanter, längd 4,5 cm, vikt 5 g

Smaragden med litet nagg

371548

2016-04-11