Spegel i empirestil

Spegel i empirestil
Spegel i empirestil
Spegel i empirestil
Spegel i empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empirestil, 1900-tal, bronserad dekor, höjd 87x42 cm

Slitage, färgbortfall

371555

2016-03-26