Sture Haglund

Sture Haglund
Sture Haglund
Sture Haglund
Sture Haglund

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

STURE HAGLUND (1900-tal): "Blå krus", signerad och daterad Sture Haglund -62, olja på duk, uppfodrad på pannå, 32x63 cm

371559

2016-03-26