Akvarell
2016-03-26
371573
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Sittande orientalisk man, akvarell, ca 32x24 cm