Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad men ej uttydd, olja på duk, ca 46 x 70 cm
371578
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här