Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserat trä, dubbel ljushållare i mässing, höjd 47 cm

Bruksslitage

371588

2016-03-27