Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINO SABATINI, ljusstakar, 2 st., nysilver, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 26/31 cm
Vissa repor
371604
2016-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här