Lino Sabatini ljusstakar

Lino Sabatini ljusstakar
Lino Sabatini ljusstakar
Lino Sabatini ljusstakar
Lino Sabatini ljusstakar
Lino Sabatini ljusstakar
Lino Sabatini ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINO SABATINI, ljusstakar, 2 st., nysilver, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 26/31 cm

Vissa repor

371604

2016-03-27