Karmstolar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1930-tal, skuren dekor, textilklädsel, brickmärkta "Svenska Möbelfabrikerna Bodafors", höjd 90, sitthöjd 45 cm
Klädsel med skador och kraftigt bruksslitage
371616
2016-03-27