Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1930-tal, skuren dekor, textilklädsel, brickmärkta "Svenska Möbelfabrikerna Bodafors", höjd 90, sitthöjd 45 cm

Klädsel med skador och kraftigt bruksslitage

371616

2016-03-27