Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJE DORCH (född 1929): Ingemar Johansson, "The Champ 1959-60", tusch och blyerts, signerad och daterad Börje Dorch 2003, 39x29 cm

371621

2016-03-26