Vitrinskåp senbarock
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VITRINSKÅP, senbarock, Holland, 1700-talets första hälft, mahogny med intarsia i ljusare lövträ, originalbeslag, underdel med tre lådor samt överskåp med dubbla vitrindörrar, höjd 210, 150x40 cm
Fanérbortfall, vissa lösa delar medföljer, slitage, visst glas saknas
371624
2016-03-27