Gustaf Adelswärd franskt flodlandskap

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GUSTAF ADELSWÄRD (1843-1895): Franskt flodlandskap, signerad och daterad G. d´Adelswärd 92, olja på duk, 46x55 cm

371708

2016-03-29