Peter Hvidt & Orla Mølgaard "Minerva" soffa

Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard
Peter Hvidt & Orla Mølgaard

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa, "Minerva", France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, originalklädsel i grön ylletextil, brickmärkt, höjd 80, längd 135 cm

Klädseln med slitage och skador

371722

2016-03-28