Peter Hvidt & Orla Mølgaard "Minerva" soffa
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa, "Minerva", France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, originalklädsel i grön ylletextil, brickmärkt, höjd 80, längd 135 cm
Klädseln med slitage och skador
371722
2016-03-28