Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, Louis XV-stil, mahogny, med mässingsdekor, gallerkant, dekor av landskap, höjd ca158, 65 x 29 cm, nyckel finns
Ytslitage, krackelyr
371723
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här