Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljusarmar med originalskärmar i siden, njurformat bord i teak, höjd ca 146 cm

Ytligt slitage

371724

2016-03-28