Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, gustaviansk stil, bestående av: ovalt bord med 2 iläggsskivor, 6 stolar, buffé, bemålade i pärlgrått, textilklädsel, stolarnas sitthöjd ca 45, bordets höjd 74, längd 135 (iläggsskivor 2 x 48 cm)
En iläggsskiva med nagg, bruksslitage
371727
2016-03-27