Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): Par i trädgråden signerad Christina Knall, 215/290, färglitografi, 25x19 cm
371738
2016-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här