Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige, 1950-tal, geometriskt mönster, 239x167 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skador, slitage, fläckar

371743

2016-03-31