Karmstolar Louis XV-stil

Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil
Karmstolar Louis XV-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900, Louis XV-stil, träskurna, betsade, rosa plyschklädsel, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, klädseln med skador

371744

2016-03-26