Hängskåp 1800-tal

Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, betsat trä, daterat 1856, höjd 61, 55 x 24 cm, nyckel finns

Renoverat och kompletterat, skador

371749

2016-03-26