Elis Åslund oljemålning

Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Deltat i Kvikkjokk en solig höstdag", signerad och daterad Elis Åslund 1905, olja på duk fäst på pannå, 60x67 cm

371752

2016-03-26