Hänge guld

Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld
Hänge guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, trappslipad bergkristall, Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1946, krönt av bandrosett, KEDJA, 18 k guld, längd 42 cm, total vikt ca 9,3 g

Hänget med ristade nummer på kanterna, sten med kantnagg, lagning vid ögla

371755

2016-03-26