Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 60x51 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
krackeleringar
371766
2016-03-31