Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Stadsmotiv, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 68x72 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

371774

2016-03-31