Glasservis slipad dekor
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 54 dlr, 1900-talets första hälft, slipad dekor av blomrankor, bestående av: 2 karaffer med proppar, 9 vinglas, 8 champagneskålar, 12 vitvinsglas, 12+3 dricksglas, 8 likörglas
Enstaka nagg
371787
2016-03-26