Glasservis slipad dekor

Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 54 dlr, 1900-talets första hälft, slipad dekor av blomrankor, bestående av: 2 karaffer med proppar, 9 vinglas, 8 champagneskålar, 12 vitvinsglas, 12+3 dricksglas, 8 likörglas

Enstaka nagg

371787

2016-03-26