Henry Alken senior

Henry Alken senior
Henry Alken senior
Henry Alken senior
Henry Alken senior

Klubbat för:

7 400 SEK

3 000 SEK

HENRY ALKEN, senior 1785-1851, tillskriven, oljemålning, osignerad, fasanjakt- rastpaus, 23x31,5 cm

PROVENIENS: Arthur Ackerman @Son, Ltd, Old Bond Street, London

Henry Alken, senior,1785-1852, attributed to, 9x12 inches panel. Pheasant Shooting - a Sportsman refreshing

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

371808

2016-03-28