Kopparformar 1800-tal

Kopparformar 1800-tal
Kopparformar 1800-tal
Kopparformar 1800-tal
Kopparformar 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORMAR, 3 st, koppar, 1800-tal, varav 1 par aladåbformar samt en kakform oval, diameter ca 19,5 cm

Bruksslitage

371809

2016-03-26