Kassaskrin

Kassaskrin
Kassaskrin
Kassaskrin
Kassaskrin
Kassaskrin
Kassaskrin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASSASKRIN, stål, 1900-tal, ristad dekor, insidan bemålad i rött, höjd ca 14, 40 x 30 cm, nycklar finns
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, borrde hål i botten

371815

2016-03-26