Bokstöd patinerad metall

Bokstöd patinerad metall
Bokstöd patinerad metall
Bokstöd patinerad metall
Bokstöd patinerad metall
Bokstöd patinerad metall
Bokstöd patinerad metall

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets mitt, grönpatinerad metall, i form av fåglar, på platta av sten, märkta Made in France samt etikett NK, höjd 20 cm

En sockel med minimal hörnnagg

371816

2016-03-26