Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
VÄGGSKÅP/ÖVERSKÅP, 1700/1800-tal, inredning med lådor, höjd 90, 88x38 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
senare lås, skador, slitage, renoveringar, benställning medföljer
371818
2016-04-03