Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

VÄGGSKÅP/ÖVERSKÅP, 1700/1800-tal, inredning med lådor, höjd 90, 88x38 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

senare lås, skador, slitage, renoveringar, benställning medföljer

371818

2016-04-03