Skedar tesil silver

Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver
Skedar tesil silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKEDAR, TESIL, SMÖRTAXAR, silver, 1900-tal, vikt ca 410 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, en skeda skadad, gravyr

371820

2016-03-26