Leoo Verde pljemålning

Leoo Verde pljemålning
Leoo Verde pljemålning
Leoo Verde pljemålning
Leoo Verde pljemålning
Leoo Verde pljemålning
Leoo Verde pljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOO VERDE (1904-1976), komposition med björkar och klippor, signerad Leoo V -64, olja på duk, ca 99 x 70 cm

371826

2016-03-27