William Henry Midwood olja

William Henry Midwood olja
William Henry Midwood olja
William Henry Midwood olja
William Henry Midwood olja
William Henry Midwood olja
William Henry Midwood olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILLIAM HENRY MIDWOOD (England 1833-1888): Friaren, signerad Midwood, olja på duk, 83x63 cm.

371829

2016-03-30