Robert Watson olja

Robert  Watson olja
Robert  Watson olja
Robert  Watson olja
Robert  Watson olja
Robert  Watson olja
Robert  Watson olja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT WATSON (England 1865-1916): Highland Cattle, signerad R Watson och otydligt daterad, olja på pannå, 71x91 cm

371831

2016-03-30